چاپ        ارسال به دوست

معارفه دانشجویان جدیدالورود

مراسم معارفه و جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود (سال 1396)
روز شنبه مورخه 01/07/96 مصادف با بازگشایی مراکز آموزشی و دانشگاهی، مراسم معارفه و جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود با حضور میهمان افتخاری جناب آقای دکتر محسن بیگلری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
در ابتدای مراسم حاج آقا بنیان جوادی مسئول دفتر  نهاد رهبری با اشاره به ضرورت تکریم اولیا و قدردانی از زحمات والدین در خصوص تربیت فرزندان و مشایعت آنان مطالبی را گوشزد کرده و دانشجویان را برای تلاش بیشتر و توجه به وضعیت اجتماعی، اقتصادی جامعه معطوف داشتند که بایستی با تلاش بیشتر آینده ای روشن را برای خود مهیا سازند. جناب آقای  مهندس عبدی ریاست محترم دانشکده ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان و اولیای حاضر در جلسه، در خصوص گرامیداشت هفته دفاع مقدس و الهام گرفتن شهدای عزیز از امام شهدا با رویکرد آزادی و استکبار ستیزی پرداختند. ایشان در ادامه اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای را یادآور شدند و دانشجویان را برای کسب مهارت و حضور در صنعت و جامعه ترغیب نمودند.
جناب آقای دکتر محسن بیگلری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه از فارغ التحصیلان همین دانشکده هستند آن را افتخار خود دانسته و موفقیت های کسب شده را مرهون اعتقادات الهی و پشتکار و تلاش دانسته و دانشجویان را تشویق کردند تا با جدیت و پشتکار در راستای تحقق اهداف اشتغال و توسعه کشور تلاش کنند.
در ادامه با برگزاری پنل معرفی حوزه های مختلف، معاونین دانشکده، نکات لازم برای هدایت و راهنمایی دانشجویان ایراد گردید.


دفتر ریاست و روابط عمومی دانشکده فنی انقلاب اسلامی


١٤:٣٢ - دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٧    /    تعداد نمایش : ٩٩٥